شادپیمایی عروسک ها
|
پنجشنبه, 13 مهر
|
15:30 |
گذر فرهنگی چهارباغ |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
جمعه, 14 مهر
|
15:30 |
میدان امام خمینی (ره) |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
شنبه, 15 مهر
|
15:30 |
خیابان مسجد علی، خیابان جی غربی، فلکه خوراسگان، خیابان اباذر، فلکه پزوه، خیابان 22 بهمن، خیابان مسجد علی، فرهنگسرای کوثر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
یکشنبه, 16 مهر
|
15:30 |
میدان شهید بختیاری، کهندژ، خیابان امام حسین(ع)، خیابان شهید مطهری، خیابان هاشمی نژاد، میدان شاهد |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
دوشنبه, 17 مهر
|
15:30 |
از ابتدا تا انتهای خیابان قائمیه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
سه شنبه, 18 مهر
|
15:30 |
محله ولدان، فرهنگسرای اسوه، به طرف فرهنگسرای معلم، پارک قلمستان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
- |
خیابان بهارستان غربی، خیابان امین، فرهنگسرای امیرالمومنین(ع)، خیابان ناصر خسرو، بوستان ملت، خیابان نقش جهان، خیابان شهید مطهری، میدان شهید علیخانی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادپیمایی عروسک ها
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
15:30 |
خیابان آتشگاه، خیابان میرزاطاهر، خیابان شهید نبوی منش، خیابان بهشت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
ویژه برنامه روزجهانی کودک
|
یکشنبه, 16 مهر
|
16:00 |
مقابل کافه کتاب |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جنگ شادی
|
پنجشنبه, 13 مهر
|
13:00 |
بیمارستان سیدالشهدا (ع) |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مدرسه های شاد
|
شنبه, 15 مهر
|
09:00 |
دبستان حاج رحیم لباف |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مدرسه های شاد
|
یکشنبه, 16 مهر
|
09:00 |
دبستان دوازده امامی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مدرسه های شاد
|
دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
دبستان فرهیختگان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مدرسه های شاد
|
سه شنبه, 18 مهر
|
09:00 |
دبستان مهر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پخش فیلم
|
شنبه, 15 مهر
|
16:00 |
بوستان و یا سالن مطالعه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پخش فیلم
|
یکشنبه, 16 مهر
|
16:00 |
پارک و یا فرهنگسرای رسالت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پخش فیلم
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
16:00 |
پارک و یا فرهنگسرای سراج |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پخش فیلم
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
بوستان قلمستان و یا سالن مطالعه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قطار شادی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
15:00 |
میدان واعظ، خیابان شهیدان، میدان جمهوری، خیابان آیت اله اشرفی، خیابان ملت، میدان شهدای ولدان، شهیدان غربی، خیابان بابک، پارک قلمستان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بر بال پروانهها
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
15:30 |
گذر فرهنگی چهارباغ |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قطار شادی
|
یکشنبه, 16 مهر
|
09:00 |
میدان خواجو، خ خواجو،خ نشاط، خ حافظ، میدان امام |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قطار شادی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
میدان امام حسین، خ سپه، خ حافظ، خ احمدآباد، خ بزرگمهر، خ مشتاق، میدان خواجو |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قطار شادی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
09:00 |
میدان خواجو، خ کمال اسماعیل، خ پاسداران، خ استانداری، میدان امام خمینی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
شنبه, 15 مهر
|
15:00 |
ميدان شهداي هسته اي، پينارت، جنب امامزاده |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
یکشنبه, 16 مهر
|
16:30 |
خيابان سلمان فارسي، ورودي پاركينگ نمايشگاه پل شهرستان، جنب زمين اسكيت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:30 |
بلوار روشن دشت، انتهاي خيابان ولي عصر، بوستان زاينده رود |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:30 |
ركن الدوله غربي، جنب قرض الحسنه رضوي، پارك ركن الدوله |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:30 |
خ 22 بهمن، فضاي باز مجموعه فرهنگيان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
15:00 |
خيابان كوثر، پارك گلستان 2 |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
16:30 |
ركن الدوله شرقي، جنب مسجد الفتح، پارك الفتح |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
16:30 |
خيابان همدانيان، پارك فدك |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
13:00 |
خيابان سلمان فارسي، محله زوان جي، دبستان فرزانگان پويا |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
16:00 |
خيابان سلمان فارسي، روبروي بيمارستان چمران، خيابان مطهري، جنب حسينيه اميرالمومنين |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
16:30 |
پارك محلي |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
ميدان كردآباد، پارك كردآباد |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
15:00 |
خيابان مهديه، خيابان ارشاد، پارك جانبازان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
خيابان شهيد رجايي، پارك بهار |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
جمعه, 21 مهر
|
15:00 |
جنب مادي |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
جمعه, 21 مهر
|
16:30 |
خيابان مفتح، پارك رشحه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هم محله هم بازی
|
جمعه, 21 مهر
|
16:30 |
خيابان هشت بهشت شرقي، مسجد چهارده معصوم |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بادبادکها
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
14:00 |
پارک کوهستانی صفه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
با جشنواره
|
شنبه, 15 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
09:00 |
سطح منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
فضاسازی مراکز
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
مراکز فرهنگی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
سینما سیار
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
سطح منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادانه
|
یکشنبه, 16 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
16:00 |
همت آباد دنارت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بربال کودک
|
یکشنبه, 16 مهر
|
15:00 |
فرهنگسرای همت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال شادی و جشن
|
یکشنبه, 16 مهر
|
10:00 |
بيمارستان غرضي |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال شادی و جشن
|
یکشنبه, 16 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
13:00 |
باغ فدک |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال شادی و جشن
|
دوشنبه, 17 مهر
|
10:00 |
كانون اصلاح و تربيت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال شادی و جشن
|
دوشنبه, 17 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
13:00 |
مجموعه باغ فدک |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بازیهای بومی محلی
|
یکشنبه, 16 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
13:00 |
باغ فدک |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مهرآفرین
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
09:00 |
خیابان غرضی،خیابان نخل، کوچه شقایق |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جنگ شادی
|
یکشنبه, 16 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
13:00 |
باغ فدک |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بادبادک ها
|
یکشنبه, 16 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
09:00 |
باغ فدک |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
یکشنبه, 16 مهر
|
09:00 |
مدرسه دانا |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
یکشنبه, 16 مهر
|
11:00 |
مدرسه حداد زاده |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
مدرسه آزاده 1 |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
دوشنبه, 17 مهر
|
11:00 |
مدرسه فروزش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
سه شنبه, 18 مهر
|
09:00 |
مدرسه مکتبی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
سه شنبه, 18 مهر
|
11:00 |
مدرسه امام هادی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
09:00 |
مدرسه پاسارگاد نوین |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارناوال
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
11:00 |
مدرسه انس |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودکانه
|
سه شنبه, 18 مهر
|
19:00 |
فرهنگسرای باران |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودکانه
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
19:00 |
پارک گل محمدی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
فرهنگسرای مهر
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
19:00 |
فرهنگسرای مهر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران فیلم کودک
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:00 |
مجتمع امام خمینی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران فیلم کودک
|
سه شنبه, 18 مهر
|
17:00 |
فرهنگسرای موعود |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران فیلم کودک
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
17:00 |
فرهنگسرای آیه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
ضرب شادی
|
چهارشنبه, 12 مهر تا دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای موعود |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادمانه ویژه کودک
|
پنجشنبه, 13 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
- |
مجتمع امام خمینی (ره) |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
آرزوهای کودکانه
|
دوشنبه, 24 مهر
|
17:00 |
باغ بانوان طلوع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
هنرواره کودکانه 3 ( نقاشی)
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
10:00 |
بوستان کوثر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
حال خوش کودکی
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
14:00 |
شهرداری منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بادبادک ها
|
سه شنبه, 18 مهر
|
17:00 |
بوستان محلی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
گلهای بهاری
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
17:00 |
بیمارستان عسگریه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
به وقت کودکی
|
دوشنبه, 24 مهر
|
08:30 |
تمام محلات |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
سینما محله
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
18:00 |
تمام محلات |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
مهرواره
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
17:00 |
مرکز نگهداری سالمندان صادقیه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بازی " زنگ تفریح"
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
بوستانهای محلات |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
خوانش کتاب و قصه گویی رویاهای رنگی
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
تمام محلات |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
خبرنگار کوچولو
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
تمام محلات |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بازی های هیجانی
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
18:00 |
فرهنگسرای مادر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شکوفه های دانش
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای دانش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره لبخند نهال
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای دانش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودک در آغوش شهر
|
یکشنبه, 16 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
بوستانهای منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بربال آرزوها
|
یکشنبه, 16 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
08:00 |
فرهنگسرای اهتمام |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره کاغذهای رنگی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
10:00 |
فرهنگسرای مادر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پیوند با مهر
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای دانش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پروانه های رنگی
|
دوشنبه, 17 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
08:00 |
فرهنگسرای اهتمام |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
شادانه
|
سه شنبه, 18 مهر
|
08:00 |
قلعه شادی و سرزمین عجایب و |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
پخش فیلم
|
سه شنبه, 18 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
08:00 |
سینما مهتاب |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره پخت نان های رنگی
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
15:00 |
فرهنگسرای مادر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قاصدک
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
08:00 |
سطح منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران فیلمهای جشنواره در محلات منطقه 12
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
محلات منطقه 12 |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
لبخند فرشته ها
|
دوشنبه, 17 مهر
|
15:00 |
بیمارستان امام حسین (ع) |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
تئاتر عروسکی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای استاد مظاهری |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
باران کاغذی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
17:00 |
فرهنگسرای قدس |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
یار مهربان
|
جمعه, 21 مهر
|
17:00 |
فرهنگسرای قدس |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
قصه های زندگی
|
شنبه, 15 مهر
|
10:00 |
فرهنگسرای آسمان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
خنده های کودکانه
|
یکشنبه, 16 مهر
|
18:00 |
فرهنگسرای آسمان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودک و نوجوان و رسانه و فناوریهای نوین
|
یکشنبه, 16 مهر
|
18:00 |
فرهنگسرای آسمان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودک، خانواده و آموزش مهارتهای زندگی
|
سه شنبه, 18 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای آسمان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
فوترنگ
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
فرهنگسرای امین |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
فیلم ساز شو
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
بازیکده جهش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کتاب خوان
|
یکشنبه, 16 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
کتابخانه شهدای محمودآباد |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
برگ و رنگ
|
سه شنبه, 18 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای دهخدا |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
عکس پاییزی
|
چهارشنبه, 19 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای دهخدا |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
آینده سازان
|
شنبه, 15 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
ماهی حوض قصه ها
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کودکِ شاد من
|
دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
ترانه کودکی
|
یکشنبه, 16 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اردو بازی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
08:00 |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران
|
سه شنبه, 18 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
15:00 |
فرهنگسرای امیرالمؤمنین ع |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
نمایش فیلم
|
جمعه, 14 مهر
|
11:00 |
فرهنگسرای معرفت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
لبخندزیبا
|
یکشنبه, 16 مهر
|
- |
فرهنگسرای معرفت |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
افتتاحیه پاتوق کودکانه کتابخانه رودکی
|
یکشنبه, 16 مهر
|
11:00 |
کتابخانه تخصصی کودک رودکی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
نوستالژی من
|
یکشنبه, 16 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
10:00 |
فرهنگسرا های منطقه پارک های پر تردد |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
داستان های دست ساز
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
کتابخانه عبادت _ فرهنگسرای دستگرد _ کتابخانه نیایش _فرهنگسرای وحید |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
دورهمی بادبادک ها
|
یکشنبه, 16 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
پارک جنب کتابخانه عبادت و فرهنگسرای دستگرد وفرهنگسرای نیایش |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
روی ریل شادی
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
خیابان قائمیه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
دنیای کاغذی
|
یکشنبه, 16 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
- |
کتابخانه عبادت فرهنگسرای دستگرد کتابخانه نیایش فرهنگسرای وحید فرهنگسرای شفق |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
سینما مدرسه
|
شنبه, 15 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
- |
هر محله یک مدرسه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
صدای پروانه ها
|
یکشنبه, 16 مهر تا سه شنبه, 18 مهر
|
- |
مدرسه اوتیسم |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
به وقت شادی
|
یکشنبه, 16 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
08:00 |
بازیکده حصه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
به وقت شادی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
08:00 |
بازیکده حصه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
روز خوش کودکی
|
دوشنبه, 17 مهر
|
09:00 |
فرهنگسرای کوثر |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
نقاشی طولی
|
یکشنبه, 16 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای نور |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
کارگاه آموزشی ساخت بادبادک
|
دوشنبه, 17 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای نور |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بادبادک بازی
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
15:30 |
فرهنگسرای نور |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشن کودک
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
15:30 |
فرهنگسرای نور |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
اکران فیلم های کودک و نوجوان
|
شنبه, 15 مهر تا جمعه, 21 مهر
|
18:00 |
فرهنگسرا عرفان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بچــــه ها بیــــــاین تمـــــاشا
|
سه شنبه, 18 مهر
|
16:00 |
فرهنگـســـــرای وحید |
|
-
|
شرح برنامه
|
منتخب ویژه برنامه های محلی منطقه ای جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوان در سطح محلات منطقه۱۳
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
- |
فرهنگسراها ؛ کتابخانه ها؛ محلات و معابر اصلی منطقه ۱۳ |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جدول برنامه های جشنواره فیلم کودک و نوجوان در منطقه ۱۱
|
شنبه, 15 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
11:00 |
|
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
سینما پارک
|
یکشنبه, 16 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
18:00 |
بوستان محلات منطقه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
بچه ها بیاین تماشا
|
یکشنبه, 16 مهر تا پنجشنبه, 20 مهر
|
16:00 |
فرهنگسرای اسوه معلم رسالت وسراج |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشن عروسک ها
|
سه شنبه, 18 مهر
|
15:00 |
محلات آفاران وبرزان_ ولدان وجاوان_ پارک قلمستان |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
لبخند پروانه ها
|
سه شنبه, 18 مهر
|
10:00 |
فرهنگسرای سراج |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشن پروانه ها
|
سه شنبه, 18 مهر تا چهارشنبه, 19 مهر
|
- |
دبستان سیفی_ دبستان عرفان_ حاج احمد حر _دبستان شهید جوانی |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشنواره بادبادكها (همراه با جشنواره بازيهاي تحركي رايانه اي)
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
14:00 |
پارك كوهستاني صفه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|
جشن خانوادگی کبوترانه
|
پنجشنبه, 20 مهر
|
19:00 |
خیابان گلستان نرسیده به چهارراه آل بویه مجموعه فرهنگی شاهنامه |
جشنواره
|
-
|
شرح برنامه
|